dzień otwarty alter ego

Przedłuż włosy i odbierz prezent! Już 25. i 26 maja zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Dniu Otwartym z Hairdreams! Odwiedź Alter Ego, zarezerwuj termin na zabieg przedłużania włosów i odbierz prezent – 20% rabatu na przedłużanie włosów oraz… darmowy zabieg na twarz lub ciało!


 

ZACHWYCAJ WŁOSAMI z Alter Ego!
Hairdreams to najbardziej nowoczesny i zaawansowany system zagęszczania i przedłużania włosów na rynku. O jego bezkonkurencyjności świadczy to, że korzystają z niego największe światowe gwiazdy – Beyonce, Jenifer Lopez czy Eva Longoria.

Podczas Dnia Otwartego nasze specjalistki – Małgosia i Aneta będą wykonywały przedłużanie włosów 3 metodami:

 

hairdreams alterego

LASEROWĄ

Naturalne włosy Hairdreams zostają połączone z własnymi włosami za pomocą lasera i technologii NANO. Dzięki temu doczepione pasemka są niewidoczne i niewyczuwalne.

[regularna cena: 2700 zł, podczas Dnia Otwartego 2160zł -> oszczędzasz 540 zł]

MICROLINES

Idealny sposób na zagęszczenie i retusz ubytków. Specjalna siatka dopasowywana jest indywidualnie do Klienta – do odcienia i struktury naturalnych włosów, a także wielkości ubytków.

[regularna cena: 7600 zł, podczas Dnia Otwartego 6080 zł -> oszczędzasz 1520 zł]

KANAPKOWĄ

Szybka i niezwykle skuteczna technika na przedłużenie i zagęszczenie, która polega na doklejeniu pasm włosów na specjalnej taśmie tuż przy skórze.

[regularna cena: 3000 zł, podczas Dnia Otwartego 2400 zł -> oszczędzasz 600 zł]

 

 • SPECJALIŚCI

  SPECJALIŚCI

  W Salonie Alter Ego zabieg przedłużania wykonują Małgosia i Aneta, które są doświadczonymi specjalistkami i od lat uszczęśliwią kobiety. Klientki przyjeżdżają nawet z zagranicy, by oddać się w ich ręce. 25. i 26 maja Małgosia wraz z Anetą będą także udzielały profesjonalnych porad związanych z technikami Hairdreams.

 • PREZENT DLA CIEBIE

  PREZENT DLA CIEBIE

  Dodatkowo – wszyscy, którzy zdecydują się wykonać zabieg Hairdreams, otrzymają od nas prezent w postaci jednego zabiegu (do wyboru: fale radiowe maximus, laser frakcyjny na wybraną partię ciała, body master)  i będą mogli wziąć udział w losowaniu NAGRODY GŁÓWNEJ – serii 6 ZABIEGÓW LASEREM FRAKCYJNYM!!!

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapisujcie się już dziś!

  DOŁĄCZ DO NASZEGO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/281548615717465/