Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużanie włosów? Zagęszczanie? Teraz to naprawdę proste i skuteczne

Salon Alter Ego jest partnerem renomowanej firmy HairDreams. To absolutny lider w dziedzinie innowacyjnych, skutecznych oraz bezpiecznych zabiegów, których celem jest:

  • Przedłużanie włosów
  • Zagęszczanie włosów
  • Dbałość o ich właściwy stan i zdrowie

W Salonie Alter Ego dostępny jest cały wachlarz zabiegów i metod firmy HairDreams, które realizowane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Poniżej prezentujemy listę zabiegów HairDreans dostępnych w naszym salonie, wraz z wyczerpującym opisem.

Nano-System Hairdreams

Nowoczesna metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Skuteczność i bezpieczeństwo gwarantowane. Więcej przeczytasz tutaj.

Hairdreams Quikkies

Przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą pasemek Hairdreams. Tutaj dowiesz się jak działają pasemka i czemu warto ich używać.

Zagęszczanie i przedłużanie włosów systemami HairDreams Volume+

W zależności od tego jakie masz potrzeby oraz jakiej pomocy wymagają Twoje włosy i fryzura - mamy dla Ciebie cztery różne systemy, które wchodzą do grupy HairDreams Volume+. Przeczytaj o nich tutaj i wybierz najlepszy dla siebie.

Stop&Grow czyli naukowo potwierdzona metoda dla Twoich włosów

Metoda o siedmiokrotnie większej skuteczności niż najpopularniejsze metody stosowane na rynku? Oczywiście z HairDreams w Salonie Alter Ego. Tutaj znajdziesz szczegóły, m.in. badania uniwersyteckie potwierdzające niesamowitą skuteczność Stop&Grow.