Salon kosmetyczny na Ursynowie

Oferta kosmetyczna

Każda Kobieta jest piękna – to prawda znana od wieków. Nie zmienia to jednak faktu, że pięknu trzeba czasem pomóc, pozwolić mu zaprezentować się w pełnej krasie. Służy temu niezwykle szeroka oferta zabiegów kosmetycznych, jaka dostępna jest w w salonie kosmetycznym Alter Ego. Naszym celem jest sprawienie, aby każda Klientka opuszczająca nasz salon czuła się wyraźnie lepiej oraz tryskała nową energią i pewnością siebie. Każda zatrudniona przez nas kosmetyczka to wykwalifikowana specjalistka dbająca o najwyższą jakość usług i podchodząca do swojej pracy z pasją i starannością. Salon kosmetyczny Alter Ego to znakomity wybór dla kobiet ceniących sobie przyjazną atmosferę, przystępne ceny i przede wszystkim klasę renomowanych miejsc w Warszawie. Nasz salon kosmetyczny znajduje się na Ursynowie, przy ul. Alternetywy 4. Zapraszamy już dziś!

Kosmetyka ciała

To niezwykle szeroka gama zabiegów kosmetycznych, których celem jest poprawa wyglądy skóry i cery, likwidacja cellulitu , redukcja niechcianej tkanki tłuszczowej, detoksykacja organizmu, wyszczuplenie, ujędrnienie skóry.

Depilacja

Każda Kobieta ma swoją ulubioną i preferowaną metodę depilacji. Każda z nich bowiem ma swoje plusy i specyficzne cechy. Jest to zabieg, z którego raz na jakiś czas korzysta każda kobieta, tak więc warto wybrać najlepszy dla siebie spośród dostępnych: depilacja laserowa Light Sheer, depilacja pastą cukrową, depilacja EpilFree, depilacja woskiem.

Zabiegi oczyszczające

To ogół różnych zabiegów wykononywanych przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, opartych na różnorodnych metodach i technologiach, których zasadniczym zadaniem jest oczyszczenie cery i skóry, usunięcie z nich toksyn i skaz, wygładzenie skóry oraz ogólna poprawę jej wyglądu.

Zabiegi pielęgnacyjne

Ten dział łączy oczyszczającą moc z pielęgnacją i odnową. Nie polega tylko na oczyszczeniu skóry i cery, lecz także na ich wzmocnieniu i regeneracji.

Zabiegi Anti-age

To zabiegi, które przeznaczone są przede wszystkim dla osób z cera, która pozbawiona jest elastyczności, odwodniona, posiada widoczne zmarszczki czy bruzdy. Celem tych zabiegów jest stymulacja tworzenie kolagenu i elastyny, poprawa gęstości skóry, nawilżenie, uelastycznienie oraz ujędrnienie.

Zabiegi upiększające

To szereg różnych „drobnych” zabiegów, jednak bardzo pomocnych i pożądanych dla każdej klientki. Oferuje je także nasz salon kosmetyczny. Henna, przekłuwanie uszu, nałożenie makijażu czy rzęs to z pewnością zabiegi, które prędzej czy później się przydadzą. Zapraszamy na nie do salonu Alter Ego, którego lokalizacja to warszawski Ursynów.

kosmetyka-cialadepilacjaoczyszczajacepielegnujaceantiage upiekszajace

Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny