Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który zajmuje się zabiegami zorientowanymi na profilaktykę starzenia się skóry. Podstawowym celem wszelkich działań medycyny estetycznej jest przywrócenie naturalnego wyglądu pacjenta.

Salon Alter Ego oferuje szeroką paletę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia igłowa, zabiegi kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna czy zamykanie naczyń krwionośnych.

Nasi wykwalifikowani specjaliści, posiadający bogate doświadczenie i wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami, zapewniają najwyższy profesjonalizm oraz optymalną skuteczność i bezpieczeństwo realizowanych zabiegów medycyny estetycznej.

Dostępne zabiegi

MEZOTERAPIA IGŁOWA

To zabieg pozwalający na zdecydowaną poprawę kondycji skóry. Stosowana jest w celu pozbycia się cellulitu, rozstępów, spłycenia zmarszczek, rewitalizacji skóry oraz likwidacji przebarwień. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu odpowiednio dobranych mezokoktajli. Zabieg nie jest bolesny, a skóra po jego wykonaniu jest jedynie zaczerwieniona. Należy wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodniowych.

kwas hialuronowy

KWAS HIALURONOWY 

Kwas hialuronowy wykorzystywany jest w medycynie estetycznej jako alternatywa dla operacji plastycznych mających na celu odmłodzenie twarzy. Stosowany jest do wygładzania różnego rodzaju zmarszczek, spłycenia blizn czy lepszego wypełnienia policzków.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest przy pomocy cienkiej igły, a zabieg trwa ok. 30-45 minut. W pierwszym kroku specjalista ogląda zmarszczki i zaznacza punkty, w które będzie aplikowany kwas hialuronowy. Kolejno skóra oczyszczana jest środkiem antybakteryjnym i aplikuje się znieczulenie miejscowe lub maść znieczulającą w celu złagodzenia nieprzyjemnego uczucia podczas nakłuwania. Kolejny krok to iniekcja kwasu hialuronowego. Na koniec twarz zostaje oczyszczona ponownie.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Jest to zabieg polegający na likwidowaniu tkanki tłuszczowej. Opiera się na podaniu zastrzyków z substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Obrzęknięte komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi,a następnie rozkładane są w wątrobie i wydalane z organizmu.

Smile of female
cennik
MEZOTERAPIA IGŁOWA
Okolice oczu 250 zł
Skóra głowy 200 zł
Męski zarost 200 zł
Jedna okolica (twarz, szyja+dekolt, dłonie) 350-450zł
LIPOLIZA INIEKCYJNA
Podbródek 1amp 200zł
Ciało 2amp 250 zł 3amp 350zł 4amp 450zł
KWAS HIALURONOWY
Wypełnianie zmarszczek 1amp 800 zł 2amp 1200 zł
Modelowanie i powiększanie ust 800 zł
Dolina łez 1ml 900 zł