O NAS

– Marka Alter Ego istnieje od 2004 roku. Pomysł otwarcia nowego studia „Alter ego” powstał dzięki naszym Klientom, którzy szukali miejsca zapewniającego kompleksową pielęgnację urody. Dzięki Nim stworzyliśmy gabinet, który dysponuje szeroką gamą zabiegów na włosy, dłonie, stopy, twarz i ciało. Nasza oferta jest kierowana do osób chcących zadbać o piękno, zdrowie, relaks i spokój ducha, dlatego znajdziecie tu Państwo zabiegi, które w bardzo skuteczny sposób pomagają osiągnąć optymalny efekt.

„Alter ego” to miejsce stworzone z myślą o osobach, które nie zapominają jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę, a kondycją zdrowotną naszego ciała, która w rezultacie prowadzi do rozwoju wewnętrznego piękna, spokoju i dobrego samopoczucia każdego z nas. Każdy, kto nas odwiedzi, jest traktowany indywidualnie, otrzymuje profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich zabiegów i kosmetyków oraz wskazówki do dalszej pielęgnacji w domu.

W „Alter Ego” każdy gość spędzi czas dyskretnie i bez skrępowania pod okiem profesjonalisty. Nasz zespół składa się z najwyższej klasy specjalistów, wykwalifikowanych i doświadczonych stylistów kosmetologów oraz masażystów.

Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi, regularnie szkolimy personel i stale wzbogacamy naszą ofertę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa . Posiadamy sprzęt i zabiegi najwyższej jakości, czego dowodem są innowacyjne metody zagęszczania i przedłużania włosów marki Hairdreams, zabiegi ujędrniające, wyszczuplające i liftingujące na twarz i ciało Maximus i Body Master, zabiegi odmładzająco- regenerujące Geneo, epilacja laserowa Light Sheer, czy Kolarium marki Mon Amie.

Serdecznie Państwa zapraszamy do Laboratorium Urody Alter Ego