37397778_1873904772689401_3309115539556663296_n
 
 
ZACHWYCAJ WŁOSAMI z Alter Ego!

 

Hairdreams to najbardziej nowoczesny i zaawansowany system zagęszczania i przedłużania włosów na rynku. O jego bezkonkurencyjności świadczy to, że korzystają z niego największe światowe gwiazdy takie jak Beyonce, Jenifer Lopez czy Eva Longoria.

 

 

Umów się na bezpłatną konsultację!

Poznaj systemy oraz metody zagęszczania i przedłużania włosów renomowanej marki Hairdreams.

Odwiedź Alter Ego, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

 


 

hairdreams alterego

METODA LASEROWA

Naturalne włosy Hairdreams zostają połączone z własnymi włosami za pomocą lasera i technologii NANO. Dzięki temu doczepione pasemka są niewidoczne i niewyczuwalne.

 

Metoda MICROLINES

Idealny sposób na zagęszczenie i retusz ubytków. Specjalna siatka dopasowywana jest indywidualnie do odcienia i struktury naturalnych włosów Klienta, a także wielkości ubytków.

 

Metoda KANAPKOWA

Szybka i niezwykle skuteczna technika na przedłużenie i zagęszczenie, która polega na doklejeniu pasm włosów na specjalnej taśmie, tuż przy skórze głowy.

 

 

  • SPECJALIŚCI

    SPECJALIŚCI

    W Salonie Alter Ego zabieg przedłużania i zagęszczania włosów wykonują Małgosia i Aneta, które są doświadczonymi specjalistkami i od lat uszczęśliwiają kobiety. Zawsze do dyspozycji Klienta, fachowo i przystępnie udzielają profesjonalnych porad związanych z technikami Hairdreams.

  • JAKOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA!

    JAKOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA!

    Włosy Hairdreams to najwyższej jakości, ręcznie sortowane włosy, które charakteryzują się naturalnym połyskiem, elastycznością i sprężystością. Dzięki 3 różnym rodzajom jakości włosów: 5-gwiazdkowej, 7-gwiazdkowej oraz Imperial, Hairdreams spełnia najwyższe oczekiwania naszych Klientów.