O NAS

Marka Alter Ego istnieje od 2004 roku. Pomysł otwarcia laboratorium narodził się z potrzeby naszych Klientów, którzy szukali salonu zapewniającego kompleksową pielęgnację urody. Dzięki Nim stworzyliśmy miejsce, które dysponuje szeroką gamą zabiegów na włosy, dłonie, stopy, twarz i ciało. Nasza oferta skierowana jest do osób chcących zadbać o piękno, zdrowie, relaks i spokój ducha, dlatego można znaleźć tu zabiegi, które w bardzo skuteczny sposób pomagają osiągnąć spektakularny efekt.

 

Alter Ego to miejsce stworzone z myślą o osobach, które nie zapominają jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę, a kondycją zdrowotną naszego ciała, która w rezultacie prowadzi do rozwoju wewnętrznego piękna, spokoju i dobrego samopoczucia. Każdy, kto nas odwiedzi, jest traktowany jest indywidualnie, może uzyskać profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich zabiegów i kosmetyków oraz otrzymać wskazówki do dalszej pielęgnacji w domu.

 

W Alter Ego każdy gość spędzi czas dyskretnie i bez skrępowania pod okiem profesjonalistów. Zespół składa się z najwyższej klasy specjalistów, wykwalifikowanych i doświadczonych stylistów kosmetologów, masażystów oraz specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej.

 

Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi, regularnie szkolimy personel i stale wzbogacamy ofertę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej oraz fryzjerstwa. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości i oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie. Wykonujemy innowacyjne zabiegi zagęszczania, przedłużania oraz retuszu ubytków włosów marki Hairdreams, absolutnego lidera w dziedzinie skutecznych oraz bezpiecznych zabiegów, wykorzystując cały wachlarz dostępnych metod, m.in. Laserbeamer NANO, Laserbeamer XP, Microlines czy Quikkies, które realizowane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

 

Oferujemy najnowocześniejsze zabiegi wykorzystujące sprzęt amerykańskiej firmy Pollogen– lidera wśród producentów urządzeń w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej, takie jak zabiegi ujędrniające, wyszczuplające oraz liftingujące na twarz i ciało Maximus TriLipo MED, EMERGE Laser Frakcyjny i Body Master, zabiegi odmładzająco- regenerujące OxyGeneo czy epilacja laserowa najnowszej generacji Light Sheer Desire.

 

Misją laboratorium Alter Ego jest kompleksowe dbanie o urodę każdej kobiety w sposób skuteczny, bezpieczny, nowoczesny i przyjemny.

Serdecznie Państwa zapraszamy!