Systemy przedłużania włosów Hair Creation
Środowisko, stres, zabiegi chemiczne i wiele innych czynników obciążają włosy i pogarszają ich stan. Włosy muszą być ciągle podcinane. Tylko z wielką cierpliwością i po wielu zabiegach pielęgnacyjnych – włosy rosną maksymalnie ok. 1 cm na miesiąc, można spełnić marzenie o długich, zdrowych włosach. Przy czym ważną rolę odgrywają także naturalne predyspozycje i przyzwyczajenia żywieniowe.

Wiele kobiet sądzi jednak, że „przedłużenia“ nie są żadnym rozwiązaniem ze względu na to, że nie wyglądają naturalnie, są nienaturalne w dotyku, niszczą włosy i każdy widzi, że włosy nie są „prawdziwe“.

Szybciej i wygodniej można to zrobić z Hair Creation z Hairdreams. Włosów tych nie można praktycznie odróżnić od naturalnych własnych włosów, a umożliwiają w krótkim czasie zmianę długości i gęstości włosów w ten sposób, że możliwe jest wykonanie prawie każdej, wymarzonej fryzury.

Co odróżnia pasemka Hairdreams Hair Creations od tradycyjnych „przedłużeń“?

–  Nasza jedyna w swoim rodzaju, nieporównywalna jakość włosów;
 
– Nasze opatentowane, niewidoczne i nieodczuwalne systemy, które umożliwiają uzyskanie dowolnej i naturalnej długości i gęstości włosów
 
Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą: 
22 648 42 92  lub  + 48 515 925 581 
Wybierz odpowiedni dla siebie system przedłużania włosów Hairdreams Long
Hairdreams Laserbeamer Nano

Hairdreams Laserbeamer Nano

Hairdreams Laserbeamer XP

Hairdreams Laserbeamer XP

Hairdreams Quikkies

Hairdreams Quikkies