Wysokiej jakości peruki z prawdziwych włosów na wymiar

Hairdreams MediWig to wysokiej jakości peruka z prawdziwych włosów. Każda pojedyncza sztuka wykonana jest ręcznie, na wymiar i indywidualnie dopasowana do kształtu głowy.

Jak to działa?
Po wykonaniu specjalnego odcisku głowy peruka Hairdreams MediWig zostaje wykonana z prawdziwych włosów w najwyższej 7-gwiazdkowej jakości. W zależności od życzenia klientki możliwe jest dopasowanie długości  i koloru włosów oraz fryzury, dzięki czemu gwarantowany jest absolutnie naturalny wygląd. Peruka MediWig nie oznacza jakiegokolwiek ograniczenia jakości życia, ponieważ może być noszona w dzień i w nocy, podczas uprawiania sportu, w saunie i pod prysznicem. Nadaje się zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. 

Usuwanie przedłużeń włosów
 
Na zakończenie okresu noszenia, tj. po ok. 4-6 miesiącach, włosy są usuwane. W tym celu oferujemy 2 systemy, dzięki którym cały proces jest bezproblemowy, szybki i łatwy oraz nieszkodliwy dla własnych włosów.

 

SYSTEM HAIRDREAMS QUICK REMOVAL

Elastyczny system do szczególnie szybkiego usuwania przedłużeń włosów składający się z Detangler Brush i Hairdreams Bonding Gripper.

 

Rozwiązanie
Najpierw połączenia zostają nawilżone specjalnym płynem Removal Solution. Następnie zostają one poluzowane przy pomocy Bonding Gripper i w łatwy sposób zdjęte z pasemek własnych włosów. Na koniec resztki połączeń (bonding) zostają wyszczotkowane szczotką Detangler Brush. 

SZYBKIE I DELIKATNE USUWANIE PASEMEK HAIRDREAMS EASYSTRIPPER

Hairdreams easyStripper to specjalne urządzenie z napędem elektrycznym do delikatnego, automatycznego usuwania przedłużeń włosów z systemem Bonding.

 

Rozwiązanie
EasyStripper umożliwia szybkie, łatwe usuwanie pasemek, chroniąc przy tym skórę głowy. Wysoko skuteczny koncentrat Bio Remover jest automatycznie doprowadzany i może być dozowany zgodnie z zapotrzebowaniem.

Produkty pielęgnacyjne

Seria pielęgnacyjna Hairdreams jest przeznaczona do długich włosów oraz przedłużeń z prawdziwych włosów. Zawiera wszystko to, co jest potrzebne do perfekcyjnej pielęgnacji od dostosowanego do typu włosów szamponu po fluid do końcówek i szczotkę Hairdreams.

Produkty dbają o jedwabisty połysk, optymalne rozczesywanie i zdrowy, naturalny wygląd włosów.

 

 

HAIRDREAMS BEAUTY SHAMPOO

Przeznaczony do włosów normalnych i lekko zniszczonych

Szampon pielęgnacyjny do delikatnego mycia włosów przedłużonych. Poprawia strukturę włosów, nadaje im połysk i miękkość.

Sposób użycia: niewielką ilość szamponu wmasować w wilgotne włosy, zaczynając od nasady włosów aż po ich końcówki. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

02_beauty_shampoo
03_proteinshampoo

HAIRDREAMS PROTEIN SHAMPOO

Przeznaczony do włosów zniszczonych

Szampon pielęgnacyjny przeznaczony do włosów przedłużonych, zniszczonych środkami chemicznymi. Delikatnie myje, nawilża włosy, nadaje im połysk i poprawia ich strukturę. Zawarte w nim cenne składniki, jak prowitamina B5 odżywiają włosy i odbudowują ich strukturę od wewnątrz.

Sposób użycia: niewielką ilość szamponu wmasować w wilgotne włosy, zaczynając od nasady włosów aż po ich końcówki. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

HAIRDREAMS VOLUME SHAMPOO

Przeznaczony do delikatnych włosów

Łagodny szampon do delikatnego mycia włosów przedłużonych. Wzmacnia osłabione włosy, zwiększa ich objętość, nadaje im naturalny połysk, nawilża bez obciążania.

Sposób użycia: delikatnie wmasować szampon w wilgotne włosy, zaczynając od nasady włosów aż po ich końcówki. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

04_volumeshampoo
05_regeneration

REGENERATION CARE

Intensywna odżywka do wszystkich typów włosów

Intensywna odżywka do włosów długich i włosów przedłużonych. Ułatwia rozczesywanie, wzmacnia włosy i nadaje im jedwabisty połysk.

Sposób użycia: niewielką ilość odżywki wmasować we wilgotne włosy na całej ich długości i w ich końcówki. W zależności od potrzeby pozostawić na włosach od 3 do 10 minut. Wmasować we włosy. Dokładnie spłukać.

DOUBLE ACTION CONDITIONER

Leave-in odżywka do wszystkich typów włosów

Double Action Conditioner to dwufazowa, łatwa w użyciu odżywka Leave-In. Intensywnie działające składniki pierwszej fazy wnikają głęboko we włosy, odżywiają je, pielęgnują i nawilżają. Faza druga ułatwia rozczesywanie włosów, które po zastosowaniu są błyszczące i jedwabiste w dotyku.

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć! Równomiernie spryskać wilgotne włosy, wmasować i dobrze rozczesać. Nie spłukiwać.

06_double_action
07_ph-shine

PH & SHINE SPRAY

Odżywka nabłyszczająca

Innowacyjny spray pH&Shine neutralizuje wartość pH włosów po ich umyciu. Zamyka łuskę włosów, powoduje, że składniki pielęgnacyjne wnikają we włosy i nadają włosom fantastyczny połysk. Dodatkowy efekt antystatyczny zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Sposób użycia: po umyciu spryskać wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

HAIRDREAMS HAIRFLUID

Pielęgnacja końcówek włosów

Specjalny fluid do włosów Hairdreams nadaje włosom intensywny połysk i ułatwia ich rozczesywanie. Wygładza powierzchnię włosów, poprawia ich strukturę i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Idealny do suchych, zniszczonych końcówek i kręconych włosów.

Sposób użycia: w zależności od potrzeby wmasować kilka kropli w suche lub wilgotne końcówki włosów. Nie spłukiwać.

08_hair_fluid
13_Buerste

SZCZOTKA HAIRDREAMS

Dzięki szczotce Hairdreams przystosowanej do przedłużeń włosów można szybko i wygodnie rozczesywać włosy. Szczotka Hairdreams nadaje się również do pielęgnacji „normalnych“ długich włosów.

HAIRDREAMS HOME CARE SET

Zestaw pielęgnacyjny zawierający wszystkie ważne produkty do pielęgnacji przedłużeń włosów Hairdreams w domu.

  • 1 Beauty Shampoo, 200ml
  • 1 Regeneration Care, 200ml
  • 1 pH & Shine Spray
  • 1 specjalna szczotka Hairdreams 
09_homecareset