STOP&GROW®: INNOWACYJNY PRODUKT DLA WŁOSÓW!

Obok sprawdzonych systemów zagęszczeń włosów Hairdreams, marka stworzyła także system przeciw wypadaniu włosów Hairdreams Stop&Grow®. To skuteczna, opatentowana metoda, która hamuje wypadanie włosów, a jednocześnie wspomaga porost nowych włosów.

 

Coraz więcej ludzi cierpi na nadmierne wypadanie włosów. Co drugi mężczyzna i coraz więcej kobiet boryka się z tym problemem. Najczęstszą przyczyną jest odziedziczona skłonność genetyczna. Inne czynniki to stres, choroby lub nieprawidłowe odżywianie. We wszystkich tych przypadkach wytwarzany przez organizm hormon DHT (Dihydrotestosteron) powoduje, że aktywne cebulki włosów zanikają i produkują mniej nowych włosów. Skutek: włosy stają się coraz cieńsze, a skóra głowy coraz bardziej widoczna.

 

Hairdreams Stop&Grow® to nowatorska terapia przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów, która została stworzona we współpracy z wiodącymi naukowcami, dermatologami oraz uniwersytetami. Ta opatentowana metoda bazuje na nowym kompleksie substancji czynnych PHT i innowacyjnym 2-fazowym zastosowaniu.

 

EFFECT-PHASE (faza efektu) zawiera koncentrat z fitohormonów i kolagenu Tetra-G. Hamuje działanie powodujących wypadanie włosów hormonów DHT, pobudza odpowiedzialne za porost włosów funkcje komórek i powoduje, że „śpiące” korzenie włosów budzą się i znowu produkują nowe, zdrowe włosy. Jednocześnie wzmocnione zostają same korzenie włosów, które mocniej trzymają się skóry głowy.

 

BOOSTER PHASE (faza wzmacniająca) w celu wzmocnienia działania zostaje domieszana dopiero krótko przed zastosowaniem. Zawiera ona aktywującą taurynę, której działanie wzmacnia fazę Effect Phase oraz pobudza  dodatkowe impulsy powodujące wzrost włosów. 

 

 

 

 

SuG-Auftragen_Ampulle
DZIAŁANIE POTWIERDZONE NAUKOWO!

Szczególne działanie i bezpieczeństwo stosowania Hairdreams Stop&Grow® zostało potwierdzone w badaniach renomowanego uniwersytetu w Lubece,  w instytucie Dermatest oraz w Hairdreams. 

UNIWERSYTET W LUBECE: +23% WZROSTU WŁOSÓW! 

W badaniach in vitro kliniki dermatologicznej uniwersytetu w Lubece badano działanie substancji czynnej PHT zawartej w Stop&Grow® na korzenie włosów pacjentów cierpiących na nadmierne wypadanie włosów. Przy czym stwierdzono przeciętny wzrost aktywnych, produkujących nowe włosy korzeni włosów o 23%.*

7-KROTNE DZIAŁANIE

W ramach badań sprawdzono także działanie kompleksu PHT w porównaniu do aktualnie najczęściej używanych na całym świecie substancji czynnych powodujących wzrost włosów. Przy czym ustalono ok. 7 razy większą aktywność „śpiących” korzeni włosów dzięki zastosowaniu kompleksu substancji czynnych PHT. To świetny wynik!

HAIRDREAMS STUDIUM ZASTOSOWANIA

W obszernym studium zastosowania* testowano działanie Hairdreams Stop&Grow® przez okres kilku lat w rzeczywistych warunkach jego używania, czyli w salonie. Przy czym jak najdokładniej nadzorowano zmiany we wzroście włosów z zastosowaniem specjalnych zdjęć pod mikroskopem oraz zdjęć fryzur. Ponad to wszyscy uczestnicy byli regularnie pytani o swoje doświadczenia. Już po kilku tygodniach prawie wszyscy badani mówili, że nadmierne wypadanie włosów uległo znacznej redukcji, a nawet kompletnie zniknęło. Po 3-4 miesiącach stosowania terapii 96% uczestników potwierdziło, że ich włosy w widoczny i odczuwalny sposób zgęstniały, a terapię Stop&Grow® ocenili na „bardzo dobry“. Robione jednocześnie zdjęcia włosów i skóry głowy potwierdziły dobitnie zaskakujące działanie systemu Stop&Grow® na porost włosów!

 

INSTYTUT DERMATEST: „WSPANIALE“!

W badaniach renomowanego instytutu Dermatest przetestowano dermatologicznie Hairdreams Stop&Grow® PHT Elixir i oceniono go jako „wspaniały“.**

 

 

 

* Studium zastosowania/ Badanie naukowe Hairdreams, Graz/ 2012-2014
** Instytut Dermatest, Münster, 2014

Labor_12
EN-haarwurzeln_grafik1
EN-haarwurzeln_grafik2
Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą: 
22 648 42 92  lub  + 48 515 925 581